7 Aralık Perşembe UEFA Avrupa Ligi İddaa Tahminleri

7 Aralık Perşembe UEFA Avrupa Ligi İddaa Tahminleri
7 Aralık Perşembe UEFA Avrupa Ligi İddaa Tahminleri

7 Aralık Perşembe UEFA Avrupa Ligi İddaa Tahminleri

Dinamo Kiev Partizan İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi B grubunda Dinamo Kiev ile Partizan karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Dinamo Kiev ile başlayalım.Grupta 10 puanla lider durumda olan Dinamo Kiev'e grup liderliği için bu karşılaşmadan alınacak beraberlik bile yeterli olacak.Partizan ise 8 puanla Dinamo Kiev'in 2 puan gerisinde.Gruptan çıkmayı garantileyen Partizan liderlik için kazanmak istiyor ancak işleri zor.Ukrayna ekibinin seyircisi önünde kazanmasını bekliyorum.

Dinamo Kiev Kazanır @ 1.50

İlk karşılaşmayı Dinamo Kiev deplasmanda 3-2 kazanmıştı.

Young Boys Skenderbeu İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi B grubunda Young Boys ile Skenderbeu karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Young Boys ile başlayalım.Grupta geride kalan 5 karşılaşmayı da kazanamayan Young Boys seyircisi önünde kazanmak istiyor.Grupta 3 puanla son sırada yer alan Young Boys'un da 5 puana sahip olan Skenderbeu'nun da gruptan çıkma şansı kalmamış durumda.Formalite havasında geçecek karşılaşmada ev sahibinin avantajlı olduğunu düşünüyorum.İl kakrşılaşma 1-1 sona ermişti bu kez ev sahibi kazanır.

Young Boys Kazanır @ 1.40

İki takımın oynadığı ilk karşılaşma 1-1 sona erdi.
Skenderbeu dış sahada oynadığı 2 grup maçını da kaybetti.

Hoffenheim Ludogorets İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi C grubunda Hoffenheim ile Ludogorets karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Hoffenheim ile başlayalım.Grupta 4 puana sahip olan Hoffenheim'in bir iddaası kalmamış durumda.Oynadığı son karşılaşmada Braga'ya deplasmanda 3-1 mağlup olan Alman ekibi seyircisi önünde bu karşılaşmayı kazanmak istiyor.Ludogorets ise 8 puanla 2. sırada yer almakta.Oynadığı son karşılaşmada Başakşehir'e kaybeden Ludogorets'e gruptan çıkmak için beraberlik yetecek , rahat bir karşılaşma olmasını bekliyorum gollü geçmeye aday.

2,5 Üst @ 1.55

Başakşehir Braga İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi C grubunda Başakşehir ile Braga karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Başakşehir ile başlayalım.Grupta 5 puana sahip olan Baaşkşehir'in oynadığı son grup karşılaşmasında deplasmanda Ludogorets'i 2-1 mağlup ederek gruptaki ilk galibiyetini almıştı.Başakşehir bu karşılaşmayı kazanır , Ludogorets ise Hoffenheim'e deplasmanda mağlup olursa temsilcimiz grubu 2. sırada tamamlayarak üst tura yükselecek ancak gerçekten düşük bir ihtimal.İlk karşılaşmada Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Braga 10 puanla lider durumda.Gruptan lider olarak çıkmak isteyen Braga'nın deplasmanda gol bulabileceğini düşünüyorum , karşılıklı goller olur.

KG Var @ 1.45

İki takımın oynadığı ilk karşılaşmayı Braga 2-1 kazanmıştı.

Kopenhag Sheriff İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi F Grubunda Kopenhag ile Sheriff  karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Kopenhag ile başlayalım.Grupta 6 puana sahip olan Kopenhag 5 karşılaşmadan 1 galibiyet , 3 beraberlik , 1 mağlubiyetle ayrıldı.Sheriff ise 9 puanla lider durumda.Beraberlik durumunda gruptan çıkmayı başaracak olan Sheriff kaybederse ve Lokomotiv Moscova deplasmanda Fastav Zlin'i mağlup ederse bi anda 3. sıraya gerileyecek ve gruptan çıkamayacak.5 karşılaşmayı da kaybetmeyen Sheriff için hazin bir son olacağını düşünüyorum.Kopenhag seyircisi önünde kazanarak gruptan çıkar.

Kopenhag Kazanır @ 1.45

Fastav Zlin Lokomotif Moskova İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi F Grubunda Zlin ile Lokomotif Moskova karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Zlin ile başlayalım.Grupta 5 karşılaşmayı da kazanamayan Zlin 2 beraberlik , 3 mağlubiyetle ayrıldı ve grup sonuncusu konumunda.Lokomotif Moskova ise 8 puanla 2. sırada yer almakta.Karşılaşmayı kazanıp gruptan çıkmak isteyen Lokomotif Moskova ilk karşılaşmayı 3-0 kazanmıştı bu karşılaşmada da zorlanacaklarını düşünmüyorum.

Lokomotif Moskova Kazanır @ 1.45

Lokomotif Moskova ilk karşılaşmayı 3-0 kazanmıştı.

Vitoria Guimaraes Konyaspor İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi I Grubunda Vitoria Guimaraes ile Konyaspor karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Vitoria Guimaraes ile başlayalım.Grupta geride kalan 5 karşılaşmadan 1 galibiyet , 1 beraberlik , 3 mağlubiyetle 4 puan toplayan Vitoria Guimaraes bu karşılaşmayı kazansa bile gruptan çıkma şansı zor.Konyaspor ise Vitoria Guimaraes'in 1 puan üzerinde.Oynadığı son karşılaşmada Marsilya ile 1-1 berabere kalan Konyaspor son dakikada yediği golle sahada 2 puan bırakmıştı.Marsilya son maçıda lider Salzburg'u konuk ediyor ve kazanma şansı yüksek Vitoria Guimaraes ve Konyaspor'un gruptan çıkma ihtimali oldukça düşük kısır bir maç olmasını bekliyorum.

2,5 Alt @ 1.60

İlk karşılaşmayı Konyaspor 2-1 kazanmıştı.
Konyaspor'un 5 grup maçının 4'ünde gol barajı aşılmadı.

Marsilya Salzburg İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi I Grubunda Marsilya ile Salzburg karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Marsilya ile başlayalım.Grupta geride kalan 5 karşılaşmadan 2 galibiyet , 1 beraberlik , 2 mağlubiyetle 7 puan toplayan Marsilya lider Salzburg'un 4 puan gerisinde.Bu karşılaşmayı kazanarak gruptan çıkmak isteyen Marsilya'nın zorlanacağını düşünmüyorum.Salzburg zaten gruptan çıkmayı garantilemiş durumda 5 karşılaşmadan 3 galibiyet , 2 beraberlikle ayrılan Salzburg 5 karşılaşmada kalesinde 1 gol gördü ancak bu karşılaşmada galibiyete ihtiyacı olan Marsilya karşısında işleri zor.

Marsilya Kazanır @ 1.40

İlk karşılaşmayı Salzburg 1-0 kazanmıştı.
Salzburg oynadığı 5 maçı da kaybetmedi.

Hertha Berlin Östersunds İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi J Grubunda Hertha Berlin ile Östersunds karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Hertha Berlin ile başlayalım.Grupta geride kalan 5 karşılaşmadan 1 galibiyet , 1 beraberlik , 3 mağlubiyetle 4 puan toplayabilen Hertha Berlin'in gruptan çıkma şansı bulunmuyor.Östersunds ise 10 puanla lider durumda.En yakın rakibi A.Bilbao'nun 2 puan üzerinde olan Östersunds bu karşılaşmayı kazanarak grubu lider tamamlamak istiyor ancak Almanya'da bunu başarmaları zor olacak.İki takımın arasında oynadığı ilk karşılaşmayı Östersunds 1-0 kazanmıştı bu karşılaşmada da fazla gol olmasını beklemiyorum.

2,5 Alt @ 1.55

İlk karşılaşmay Östersunds 1-0 kazanmıştı.
Östersunds'un oynadığı 5 grup maçının 4'ünde gol barajı aşılmadı.

Zorya Luhansk Athletic Bilbao İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi J Grubunda Zorya ile Athletic Bilbao karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Zorya ile başlayalım.Grupta 6 puana sahip olan Zorya seyircisi önünde bu karşılaşmayı kazanırsa grubu 2. sırada tamamlayacak ve adını üst tura yazdıracak ancak işleri gerçekten zor.8 puanla 2. sırada yer alan Athletic Bilbao ilk karşılaşmada rakibine 1-0 mağlup olmuştu bu karşılaşmayı kazanıp rövanşı alacaklarını düşünüyorum.Athletic Bilbao bu galibiyetle hem rövanşı alır hem de üst tura yükselir.

Athletic Bilbao Kazanır @ 1.60

İlk karşılaşmayı Zorya deplasmanda 1-0 kazanmıştı.

Real Sociedad Zenit İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi L Grubunda Real Sociedad ile Zenit karşı karşıya geliyor.Gruptan çıkmayı garantileyen iki ekibin karşılaşmasını değerlendirmeye ev sahibi Real Sociedad ile başlayalım.Grupta 12 puana sahip olan Real Sociedad oynadığı 5 karşılaşmadan 4 galibiyet , 1 mağlubiyetle ayrıldı.Seyircisi önünde kazanarak grunu lider olarak tamamlamak isteyen Real Sociedad ilk karşılaşmada rakibine Rusya'da 3-1 mağlup olmuştu.Zenit ise 5 karşılaşmadan 4 galibiyet , 1 beraberlikle ayrıldı.Grupta 13 puana sahip olan Zenit bu karşılaşmayı kaybetmeyerek grubu lider tamamlamak istiyor.Rahat keyifli bir karşılaşma olmasını bekliyorum , gollü geçer.

2,5 Üst @ 1.60

İlk karşılaşmayı Zenit 3-1 kazanmayı başarmıştı.

Vardar Skopje Rosenborg İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi L Grubunda Vardar ile Rosenborg karşı karşıya geliyor.Grupta bir iddaası kalmayan iki ekibin karşılaşmasını değerlendirmeye ev sahibi ile başlayalım.Oynadığı 5 karşılaşmayı da kaybeden Vardar -17 averajla son sırada.Rosenborg ise 1 galibiyet , 1 beraberlikle 4 puan toplamış durumda.İlk karşılaşmada rakibini 3-1 mağlup eden Rosenborg'un bu karşılaşmayı da kazanmasını bekliyorum.

Rosenborg Kazanır @ 1.65

İlk karşılaşmayı Rosenborg 3-1 kazanmıştı.
Skopje oynadığı 5 karşılaşmayı da kaybetti kalesinde toplam 19 gol gördü.

Slavia Prag Astana İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

 

UEFA Avrupa Ligi A grubu mücadelelerinde, Slavia Prag ile Astana karşı karşıya geliyor. Gruptan 2. çıkmak için kıyasıya mücadele veren 2 ekip kozlarını paylaşıyor. Ev sahibi Slavi Prag rakibinin 1 puan önünde 2. sırada kendisine yer bulmuş durumda. Evlerinde çok etkili oynuyorlar ve bu maça da favori çıkıyorlar. Deplesman ekibi Astana bu grupta beklediğim gibi elinden geleni yaptı ve son maça kadar iddiasını sürdürdü. Bu maçta onlara beraberlik yetseydi ben bir şekilde berabere kalabileceklerini düşünüyorum ama kazanmak zorunda olmaları yanında bir o kadar da risk getirecektir. Ev sahibi Slavi Prag zorlansa da kazanır. 

Tahmin Slavi Prag kazanır Oran 1.50

 

Villarreal Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

 

UEFA Avrupa Ligi A grubu mücadelelerinde, grup lideri ev sahibi Villarreal, grupta sonunculuğa demir atan deplesman ekibi Maccabi Tel Aviv'i ağırlıyor. Ev sahibi Villarreal iyi bir grup aşaması geçirdi ve 11 puan ile liderlik koltuğunda oturuyor. Deplesman ekibi Maccabi Tel Aviv ise hiçbir şekilde varlık gösteremedi ve beklentilerin çok ama çok altında kaldı. 2 ekip için de hayli önemsiz bir maç olacak. Beklentilerin aksine, 2 ekipteki bu iddiasızlığın golsüzlük olarak sahaya yansıyacağını düşünüyorum. 4 gol izlememiz kolay değil. 

Tahmin 3.5A Oran 1.30

 

FCSB Lugano İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

 

UEFA Avrupa Ligi G grubu mücadelelerinde, FCSB ile Lugano karşı karşıya geliyor. Ev sahibi FCSB, taraftarının önünde Lugano'yu ağırlıyor. Ev sahibi FCSB, 10 puan ile liderlik mücadelesi veriyor. Bu maçı kazandığı taktirde diğer maçın sonucuna bakmayacaklar ve evlerinde favori olarak sahaya çıkıyorlar. Deplesman ekibi Lugano ise kazanmak istiyor her ne olursa olsun. 2 ekip için de önemli bir maç. Lugano bu tarz maçlarda savunmada çok zorlanmasına rağmen tempoyu yükseltmekten korkmuyor. Ben keyifli ve bol gollü bir maç bekliyorum. En az 3 gol izleriz. 

Tahmin 2.5Ü Oran 1.45

 

Arsenal Bate Borisov İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

 

UEFA Avrupa Ligi H grubu mücadelelerinde, grupta liderliğini ilan eden ev sahibi Arsenal, taraftarının önünde gruptan çıkmaya çalışan deplesman ekibi Bate Borisov'u ağırlıyor. Ev sahibi Arsenal iyi bir oyun oynadı ve grupta liderliğe oturdu. Bu maça da favori olarak çıkacaklar ama büyük çapta bir rotasyon olabilir. Deplesman ekibi Bate Borisov bu maçı kazanarak rakiplerinin berabere kalmasını bekleyecek. O maçın berabere bitme olasılığı olduğu için ben deplesman ekibinin tamamen galibiyete konsantre olacağını düşünüyorum. Keyifli ve bol gollü bir maç izleyebiliriz bu yüzden. 

Tahmin 2.5Ü Oran 1.35

 

Kızılyıldız Köln İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

 

UEFA Avrupa Ligi H grubu mücadelelerinde, gruptan çıkmak için bu maçtan beraberlik alması gerekn ev sahibi Kızılyıldız, taraftarının önünde Alman temsilcisi Köln'ü ağırlıyor. Ev sahibi Kızılyıldız şuana kadar savunmasıyla buraya kadar geldi. Sadece 2 gol atıp 2 gol yediler 5 maç sonunda ve çok farklı, aynı zaman da bir o kadar zorlu bir yolda gruptan çıkmak için uğraşıyorlar. Deplesman ekibi Köln ise beklentilerimin üstüne çıktı ve iddiasını son maça kadar taşıdı. 2 ekip için de çok önemli bir maç. Maçın gerginliğinin sahaya yansıyacağını düşünüyorum. Az gollü bir maç izleriz. 

Tahmin 2.5A Oran 1.55

 

Austria Wien AEK Atina İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi D Grubu 6.hafta maçlarında Austria ile Atina karşılaşacak.
Austria ligde son hafta Salzburg ile 1-1 berabere kaldı.Son oynadığı 5 maçta ise 1 galibiyet 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı.Grupta ise 4 puanla 3.sırada yer alıyor.
Atina ise ligde son hafta Levadiakos'u 2-0 gibi net bir skorla mağup etti.Son oynadığı 5 maçta ise 3 galibiyet ve 2 beraberlik aldı.Grupta ise 7 puanla 2.sırada yer alıyor.
Atina bu maçı kaybederse bile Wien'in -7 averajı var ve tek bir maçta bu kadar golü kapatması zor bir ihtimal.

Bilinmesi gerekenler

Atina grupta 4 maçtır berabere kalıyor.

Tahminim:02 Ç @ 1.25 BONUS:İY 0 @ 1.90

 

Rijeka Milan İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi D Grubu 6.hafta maçlarında Rijeka ile Milan karşılaşacak.
Rijeka ligde son hafta Hajduk'a evinde 2-1 mağlup oldu.Son oynadığı 5 maçta ise 2 galibiyet 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.Grupta ise 4 puanla ve -3 averajla 4.sırada yer alıyor.Bu maçı kazansa Atina kendi maçını kaybetmesi gerekiyor ve Rijeka'nın -3 lük averajı +1 in üzerine çıkartması gerekiyor.
Milan ise ligde son hafta lig sonuncusu Benevento ile 2-2 berabere kalarak büyük bir sürprize imza attı.Son oynadığı 5 maçta ise 2 galibiyet 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.Grupta ise 11 puanla liderlik koltuğunda oturuyor.Bu maçı kaybetmesi halinde lider olarak gruptan çıkmayı garantileyen takımlardan.

Bilinmesi gerekenler

Milan grupta 5 maçtır kaybetmiyor.

Tahminim:KG VAR @ 1.45

 

Vitesse Nice İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi K Grubu 6.hafta maçlarında Vitesse ile Nice karşılaşacak.
Vitesse ligde son hafta Feyenoord'a 1-0 mağlup oldu.Son oynadığı 5 maçta ise 2 beraberlik 2 mağlubiyet ve 1 galibiyet aldı.Grupta ise 2 puanla 4.sırada yer alıyor.Bu maçı kazanması halinde max 3.sıraya kadar çıkabilir bu da hiçbir anlam ifade etmez.
Nice ise ligde son hafta Metz'i 3-1 gibi net bir skorla mağlup etti.Son oynadığı 5 maçta ise 3 galibiyet 1 mağlubiyet ve 1 beraberlik aldı.Grupta ise 9 puanla 2.sırada yer alıyor.Nice'de bu maçı kazansa da kaybetse de grubu 2.sırada tamamlamayı garantiledi.

Bilinmesi gerekenler

Vitesse grupta 5 maçtır kazanamıyor.

Tahminim:KG VAR @ 1.30

 

Zulte Waregem Lazio İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi K Grubu 6.hafta maçlarında Zulte ile Lazio karşılaşacak.
Zulte ligde son hafta Gent'e 1-0 mağlup oldu.Son oynadığı 5 maçta ise 5 mağlubiyet aldı.Grupta ise 4 puanla 3.sırada yer alıyor.
Lazio ise ligde son hafta Sampdoria'yı 2-1 deplasmanda mağlup etti.Son oynadığı 5 maçta ise 2 galibiyet 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.Grupta ise 13 puanla liderlik koltuğunda oturuyor.
Lazio bu maçı kaybederse liderlik koltuğunda kalmaya devam edecek.Zulte'nin bu maçı kazanmasının ona hiçbir getirisi yok.

Bilinmesi gerekenler

Lazio grupta 5 maçtır kaybetmiyor.

Tahminim:2.5 ÜST @ 1.45

 

Apollon Limassol Everton İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi E Grubu 6.hafta maçlarında Apollon ile Everton karşılaşacak.
Apollon ligde son hafta Paphos FC'yi 6-0 gibi net bir skorla geçti.Son oynadığı 5 maçta ise 3 galibiyet 1 mağlubiyet ve 1 beraberlik aldı.Grupta ise 3 puanla 3.sırada yer alıyor.
Everton ise ligde son hafta Huddersfield'i 2-0 ile geçti.Son oynadığı 5 maçta ise 2 galibiyet 2 mağlubiyet ve 1 beraberlik aldı.Grupta ise 1 puanla 4.sırada yer alıyor.
Bu maçı kazanmaları halinde gruptan çıkma gibi bir şansları ne yazıkki yok.

Bilinmesi gerekenler

Apollon grupta 5 maçtır kazanamıyor.
Everton ise grupta 3 maçtır kaybediyor.

Tahminim:İY 1.5 ALT @ 1.25

 

Atalanta Lyon İddaa Tahmini Yorumu 7 Aralık 2017

UEFA Avrupa Ligi E Grubu 6.hafta maçlarında Atalanta ile Lyon karşılaşacak.
Atalanta ligde son hafta Torino ile 1-1 berabere kaldı.Son oynadığı 5 maçta 2 galibiyet 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.Grupta ise 11 puanla liderlik koltuğunda oturuyor.
Lyon ise ligde son hafta Caen'i 2-1 ile geçti.Son oynadığı 5 maçta ise 3 galibiyet 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.Grupta ise yine 11 puanla 2.sırada yer alıyor.
Her iki ekipte çıkmayı garantiledi.

Bilinmesi gerekenler

Atalanta grupta 5 maçtır kaybetmiyor.
Lyon grupta 3 maçtır kazanıyır.

Tahminim:KG VAR @ 1.30

DAHA YÜKSEK ORANLAR İLE OYNAMAK İÇİN TIKLA

Editör: Cem

7 Aralık Perşembe UEFA Avrupa Ligi İddaa Tahminleri

7 Aralık Perşembe UEFA Avrupa Ligi İddaa Tahminleri

Maç İstatistikleri

last-minute-iconİlginizi çekecek diğer konular

İspanya U19 Bulgaristan U19 İddaa ve Maç Tahmini 21 Mar..

İspanya U19 Bulgaristan U19 İddaa ve Maç Tahmini 21 Mart 2018

İspanya U19 Bulgaristan U19 İddaa ve Maç Tahmini 21 Mart 2018 Avrupa U10 Şampiyonarsı Elit Grup 6 açılış haftasın..

arama ikonuİNCELE

Türkiye U19 Avusturya U19 İddaa ve Maç Tahmini 21 Mart ..

Türkiye U19 Avusturya U19 İddaa ve Maç Tahmini 21 Mart 2018

Türkiye U19 Avusturya U19 İddaa ve Maç Tahmini 21 Mart 2018 Avrupa U10 Şampiyonarsı Elit Grup 7 açılış hafta..

arama ikonuİNCELE

Crawley Town Wycombe Wanderers İddaa ve Maç Tahmini 21 ..

Crawley Town Wycombe Wanderers İddaa ve Maç Tahmini 21 Mart 2018

Crawley Town Wycombe Wanderers İddaa ve Maç Tahmini 21 Mart 2018 İngiltere 2.Lig 38.hafta maçlarında Crawley evin..

arama ikonuİNCELE

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?