2 Kasım Perşembe UEFA Avrupa Ligi İddaa Tahminleri

2 Kasım Perşembe UEFA Avrupa Ligi İddaa Tahminleri
2 Kasım Perşembe UEFA Avrupa Ligi İddaa Tahminleri

2 Kasım Perşembe UEFA Avrupa Ligi İddaa Tahminleri

Partizan Skenderbeu İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi B Grubunda Partizan ile Skenderbeu karşı karşıya geliyor.2'şer puana sahip iki takımın mücadelesini değerlendirmeye ev sahibi Partizan ile başlayalım.Dinamo Kiev'e 3-2 mağlup olan Partizan Young Boys ile 1-1 ; ilk karşılaşmada Skenderbeu ile de 0-0 berabere kalmıştı.Skenderbeu ise Dinamo Kiev'e 3-1 mağlup olurken Young Boys ile 1-1 berabere kaldı.Kazanan takım gruptan çıkma yolunda avantaj elde edecek ev sahibinin bu fırsatı kullanacağını düşünüyorum.

Partizan Kazanır @ 1.40

Young Boys Dinamo Kiev İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi B Grubunda Young Boys ile Dinamo Kiev karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Young Boys ile başlayalım.Ligde oynadığı 3 karşılaşmadan da beraberlikle ayrılan Young Boys Partizan ve Skenderbeu ile 1-1 berabere kalırken Ukrayna'da oynanan ilk karşılaşmada da Dinamo Kiev ile 2-2 berabere kalmıştı.Roger Assale'nin golleriyle 2 kez öne geçen Young Boys Mbokani ve Morozyuk'un gollerine engel olamamıştı.Zorlu bir karşılaşma olacak 7 puana sahip olan Dinamo Kiev kazanırsa liderliği %95 garantileyecek , Young Boys ise kazanıp Dinamo Kiev'e yaklaşmak istiyor.İlk karşılaşma olduğu gibi gollü geçmesini bekliyorum.

2,5 Üst @ 1.50

Bilinmesi Gerekenler

İki takım da henüz kaybetmedi.
Dinamo Kiev (2 galibiyet , 1 beraberlik)
Young Boys (3 beraberlik)
İlk karşılaşmada takımlar sahadan 2-2'lik eşitlik ile ayrılmıştı.

Başakşehir Hoffenheim İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi C Grubunda Başakşehir ile Hoffenheim karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Başakşehir ile başlayalım.Grupta geride kalan 3 karşılaşmadan 1 puan çıkarabilen Başakşehir ilk karşılaşmada Ludogorets ile 0-0 berabere kalmıştı.Ardından deplasmanda Braga'ya 2-1 ve ilk karşılaşmada Hoffenheim'e 3-1 kaybeden Başakşehir Almanya'da oynanan karşılaşmada ligde Beşiktaş'la oynayacakları için rotasyon yapma ihtiyacı duymuştu.Hoffenheim ise 3-1'lik Başakşehir galibiyetiyle gruptaki ilk puanını almış oldu.Bu karşılaşmayı da kazanarak puanını 6'ya yükseltmek isteyen Hoffenheim'in bu karşılaşmada da gol bulabileceğini düşünüyorum.

KG Var @ 1.25

Bilinmesi Gerekenler

İlk karşılaşmayı Hoffenheim 3-1 kazanmıştı.
Başakşehir'in oynadığı son 6 karşılaşma da karşılıklı gollerle tamamlandı.
Hoffenheim'ın oynadığı son 7 karşılaşmanın 6'sında karşılıklı gol oldu.

Ludogorets Braga İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi C Grubunda Ludogorets ile Braga karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Ludogorets ile başlayalım.Grupta geride kalan 3 karşılaşmadan 2 galibiyet , 1 beraberlikle ayrılan Ludogorets Başakşehir ile ilk karşılaşmada 0-0 berabere kalırken Hoffenheim'i 2-1 Braga'yı ise ilk karşılaşmada deplasmanda 2-0 mağlup etmeyi başardı.7 puanla grupta lider olan Ludogorets bu karşılaşmadan da iyi bir skorla ayrılmak istiyor.Braga ise Başakşehir ve Hoffenheim karşılaşmalarını 2-1 ile geçmeyi başarmıştı.Seyircisi önünde ilk karşılaşmada Ludogorets'e kaybeden Braga bu kez rövanşı almak istiyor.Zorlu bir karşılaşma olmasını bekliyorum kısır geçmeye aday.

2,5 Alt

Vitoria Guimaraes Marsilya İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi I Grubunda Vitoria Guimaraes ile Marsilya karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Vitoria Guimaraes ile başlayalım.LGrupta geride kalan 3 karşılaşmadan 1 beraberlik , 2 mağlubiyetle ayrılan Vitoria Guimaraes ilk karşılaşmada Salzburg ile 1-1 berabere kalırken Konyaspor'a 2-1 ve ilk karşılaşmada Marsilya'ya yine 2-1 kaybetmişti.Grupta 1 puanı bulunan Vitoria Guimaraes'in ilk 2 ihtimali zor gözüküyor.Marsilya Konyaspor ve Vitoria Guimaraes'i yenerken deplasmanda Salzburg'a 1-0 kaybetmişti.Bu karşılaşmayı da kazanıp ilk 2 yolundaki avantajını sürdürmek isteyen Marsilya'nın kazanmasını bekliyorum.

Marsilya Kazanır @ 1.65

Bilinmesi Gerekenler

Vitoria Guimaraes 3 karşılaşmadan 1 puan toplayabildi.
Marsilya'nın grupta 2 galibiyeti bulunuyor
Marsilya ilk karşılaşmada rakibini 2-1 ile geçmişti.

Salzburg Konyaspor İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi I Grubunda Salzburg ile Konyaspor karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Salzburg ile başlayalım.Grupta geride kalan 3 karşılaşmadan 2 galibiyet , 1 beraberlikle 7 puan toplayan Salzburg ilk karşılaşmada Vitoria Guimaraes ile 1-1 berabere kalırken Marsilya'yı 1-0 ve deplasmanda ilk karşılaşmada Konyaspor'u 2-0 ile geçmeyi bilmişti.Konyaspor ise tek galibiyetini grup sonuncusu Vitoria Guimaraes karşısında aldı diğer 2 karşılaşmayı da kaybeden Konyaspor'un dış sahada işi zor olacak.

Salzburg Handikaplı Kazanır @ 1.50

Bilinmesi Gerekenler

İlk karşılaşmayı Salzburg deplasmanda 2-0 kazanmıştı.
Salzburg oynadığı 3 karşılaşmayı da kaybetmedi.(2 galibiyet , 1 beraberlik)

Athletic Bilbao Östersunds İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi J Grubunda Athletic Bilbao ile Östersunds karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Athletic Bilbao ile başlayalım.Grupta geride kalan 3 karşılaşmadan 2 puan toplayan Athletic Bilbao ilk karşılaşmada Hertha Berlin ile 0-0 berabere kalırken diğer karşılaşmada ise Zorya'ya iç sahada 1-0 mağlup oldu.Östersunds ile oynanan ilk karşılaşmada ise Aduriz'in golüyle öne geçen Athletic Bilbao skoru koruyamayıp geriye düşmüştü son dakikada Inaki Williams'ın golüyle 1 puanı hanesine yazdıran Athletic Bilbao seyircisi önünde bu kez kazanacaktır diye düşünüyorum.UEFA Avrupa Ligi macerası Galatasaray'ı eleyerek başlayan Östersunds 3 karşılaşmadan 7 puan topladı ancak bu kez işi zor.

Athletic Bilbao Kazanır @ 1.25

Hertha Berlin Zorya Luhansk İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi J Grubunda Hertha Berlin ile Zorya karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Hertha Berlin ile başlayalım.Grupta geride kalan 3 karşılaşmadan 1 puan çıkarabilen Alman ekibi taraftarı önünde bu karşılaşmayı mutlak olarak kazanmak istiyor.İlk 2 için puan kaybına tahammülü olmayan Hertha Berlin rakibinden üstün durumda ve ilk karşılaşmada 2-1 kaybettiği rakibine karşı kazanıp rövanşı alacaktır.6 puana sahip olan Ukrayna ekibi Zorya'nın Almanya'da işi zor olacak.

Hertha Berlin Kazanır @ 1.40

Rosenborg Zenit İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi L Grubunda Rosenborg ile Zenit karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Rosenborg ile başlayalım.Grupta geride kalan 3 karşılaşmadan 1 galibiyet , 2 mağlubiyetle ayrılan Rosenborg deplasmanda Real Sociedad'a 4-0 ve ilk karşılaşmada Zenit'e 3-1 kaybetmişti.İç sahada ise 3'te0 yapan Vardar'ı 3-1 ile mağlup eden Rosenborg seyircisi önünde bu karşılaşmayı kazanıp gruptaki iddaasını sürdümek istiyor ancak 3'te3 yapan Zenit'in bu karşılaşmayı da kazanıp gruptan çıkmayı garantileyeceğini düşünüyorum.3 karşılaşmada 11 gol kaydeden Zenit bu karşılaşmayı da kazanmayı bilir.

Zenit Kazanır @ 1.75

Bilinmesi Gerekenler

İlk karşılaşmayı Zenit 3-1 kazanmıştı.
Zenit gruptaki 3 maçını da kazandı.
Rosenborg 3 karşılaşmadan 1 galibiyet , 2 mağlubiyetle ayrıldı.

Real Sociedad Vardar Skopje İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi J Grubunda Real Sociedad ile Vardar karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Real Sociedad ile başlayalım.Ligde geride kalan 3 karşılaşmadan 2 galibiyet , 1 mağlubiyetle ayrılan Real Sociedad seyircisi önünde Rosenborg'u 4-0 ile geçmişti.Deplasmanda ise Zenit'e 3-1 kaybeden Real Sociedad ilk karşılaşmada Vardar'ı deplasmanda 6-0 ile mağlup etti.Dış sahada rakibini 6-0 yenen Real Sociedad'ın bu karşılaşmada da zorlanmayacağını düşünüyorum.3 karşılaşmada 14 gol yiyen Vardar'ın işi zor.

Real Sociedad Kazanır (2h) @ 1.55

Bilinmesi Gerekenler

İlk karşılaşmayı Real Sociedad deplasmanda 6-0 kazanmıştı.
Vardar Skopje oynadığı 3 karşılaşmadan da eli boş ayrıldı.(1 gol atıp kalesinde 14 gol gördü.)

Maccabi Tel Aviv Astana İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

 

UEFA Avrupa Ligi A grubu mücadelelerinde, grupta 1 puana sahip olan ev sahibi Maccabi Tel Aviv, taraftarının önünde 4 puana sahip Astana'yı ağırlıyor. 2 ekip de bu maçı kazanmak için sahada olacak. Ev sahibi grupta havlu atmamak için, deplesman ekibi ise Slavia Prag ile Villarreal'in karşı karşıya geldiği haftada kazanarak avantaj yakalamak için galibiyet istiyor. Çok zorlu bir maç olacağını düşünüyorum. Ev sahibi Maccabi Tel Aviv elinden gelen her şeyi yapıp galibiyet isteyecektir, Astana da bundan yararlanabilir. Avrupa'daki genel beklentilerin aksine yüksek tempolu ve bol gollü bir maç bekliyorum. 

Ek olarak, ev sahibinin oynadığı son 6 maçın 5'i, deplesman ekibinin ise oynadığı son 5 maçın 4'ü 2.5 üstü sonuçlanmış durumda. 

Tahmin 2.5Ü Oran 1.85

 

Slavia Prag Villarreal İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

 

UEFA Avrupa Ligi A grubu mücadelelerinde, grupta ilk 2 sırayı paylaşan ve liderliğe oynayan 2 ekip karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Slavia Prag, taraftarının önünde Villarreal'i ağırlıyor. Ev sahibi Slavia Prag, İspanya deplesmanından beraberlikle dönünce liderliğini sürdürmeye devam etti. Bu maçı da kaybetmeyip grupta liderliğe oynamak istiyorlar. Deplesman ekibi Villarreal ise bu maçı kazanıp kendisini bir üst tura atmak istiyor. 2 ekip için de önemli bir maç ama 2 ekibin de bu maça verdiği önem farklı olacaktır. İspanya ekipleri bu maçlara yarı as yarı yedek kadroyla çıkar genelde. Bu deplesmanın bunu kaldırabilmesi kolay görünmüyor. En azından ev sahibi kaybetmeyecektir. 

Ek olarak, Slavia Prag oynadığı son 15 maçtan sadece 1 mağlubiyet aldı. 

Tahmin Slavia Prag kaybetmez Oran 1.45

 

FCSB Hapoel Beer İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

 

UEFA Avrupa Ligi G grubu mücadelelerinde, FCSB ile Hapoel Beer karşı karşıya geliyor. Romanya temsilcisi ev sahibi, taraftarının önünde Hapoel Beer'ı ağırlıyor. Ev sahibi FCSB şuana kadar oynadığı 3 maçtan da galibiyet ile ayrıldı ve bu maçı da kazanırsa grubu lider olarak bitirecek. Deplesman ekibi Hapoel Beer ise 3 puana sahip ve grupta en azından 2.lik istiyor. Bu maçı kazanmak zorunda olan deplesman ekibinin, oynadığı futbolla FCSB'ye ciddi anlamda avantaj sağlayacağını düşünüyorum. Ev sahibi çok da zorlanmadan evinde kazanmayı başarır. 

Ek olarak, ev sahibi oynadığı son 11 maçtan 9 galibiyet 2 beraberlik almış durumda. 

Tahmin FCSB kazanır Oran 1.65

 

Viktoria Plzen Lugano İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

 

UEFA Avrupa Ligi G grubu mücadelelerinde, grupta 2. ve 3. sırayı paylaşan 2 ekip karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Viktoria Plzen, taraftarının önünde Lugano'yu ağırlıyor. Ev sahibi Viktoria Plzen, geçen hafta Lugano deplesmanından mağlubiyet alarak rakibini gruba ortak etti. Oynadıkları oyun hiç fena değildi ama puan almalarına yetmedi. Bu maç her 2 ekip için de büyük önem sarfediyor. Bu maçtan 3 puan alacak takım muhtemelen gruptan çıkmayı başaracaktır. Ev sahibinin İsviçre'de yaptığı hataya bir kez daha düşeceğini sanmıyorum. Taraftarlarının önünde kazanmaları olası bir sonuç. Özellikle ilk yarıdan üstünlüğü ellerine alacaklardır.

Ek olarak, ev sahibi oynadığı son 17 maçın 14'ünü kazanmış durumda.

Tahmin İlk yarı/Maç sonucu Viktoria Plzen kazanır Oran 1.60

 

Arsenal Kızılyıldız İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

 

UEFA Avrupa Ligi H grubu mücadelelerinde, Arsenal ile Kızılyıldız karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Arsenal, taraftarının önünde Kızılyıldız'ı ağırlıyor. Ev sahibi grupta 3'te 3 yaptı ve gruptan lider olarak çıkacak büyük ihtimalle. Deplesman ekibi Kızılyıldız ise 4 puana sahip ve bu maçtan mağlup olmamayı hedefliyor. 2 ekip arasında oyun ve kadro olarak önemli farklar var. Arsenal bu maça da favori olarak çıkıyor ama deplesman ekibi Kızılyıldız'ın da mutlak galibiyete ihtiyacı var. Bol gollü bir maç bekliyorum, en az 3 gol izleriz. 

Ek olarak, ev sahibinin oynadığı son 5 maçın 4'ü 2.5 üstü sonuçlanmış durumda. 

Tahmin 2.5Ü Oran 1.35

 

Köln Bate Borisov İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

 

UEFA Avrupa Ligi H grubu mücadelelerinde, Köln ile Bate Borisov karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Köln, taraftarının önünde Bate Borisov'u ağırlıyor. Ev sahibi Köln 0 puana sahip ve gruptan çıkamayacak durumda. Deplesman ekibi Bate Borisov ise 4 puana sahip ve Kızılyıldız ile kıyasıya bir yarışın içine girdi. Kızılyıldız'ın Arsenal deplesmanında oynadığı bu haftada, deplesman ekibinin en azından Köln'e kaybetmeyeceğini düşünüyorum. Zor bir maç olsa da, Bate Borisov kaybetmez. 

Ek olarak, ev sahibi bu sene ne Bundesliga'da ne de Avrupa'da galibiyet alamadı. 

Tahmin Bate Borisov kaybetmez Oran 1.75

 

Lyon Everton İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi 4.hafta maçlarında Lyon evinde Everton ile karşılaşacak.
İki ekip geçtiğimiz hafta karşılaştıkları maçtan galip çıkan Lyon oldu.2-1 rakibini mağlup etti.Lyon ligde 5 puanla 2.sırada yer alıyorken Everton 1 puanla sonuncu sırada yer alıyor.
Lyon ligde son hafta Metz'i 2-0 gibi net bir skorla geçti.Son oynadıkları 5 maç ise 4 galibiyet ve 1 beraberlikle bitti.
Everton ise ligde son hafta Leicester'a 2-0 mağlup oldu.Son oynadığı 5 maçta ise 4 mağlubiyet ve 1 beraberlik aldı.Everton bu sezon aşırı formsuz.

Bilinmesi gerekenler

Lyon 7 maçtır yenilgi yüzü görmedi.
Everton ise 7 maçtır galibiyet alamıyor.

Tahminim:KG VAR @ 1.55

 

Rijeka Austria Wien İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi 4.hafta maçlarında Rijeka evinde Austria Wien ile karşılaşacak.
İki ekip geçtiğimiz hafta karşılaştı ve Rijeka maçtan 3-1 gibi net bir skorla galip geldi.
Rijeka ligde son hafta Zagreb'e 3-1 mağlup oldu.Son oynadığı 5 maçta ise 3 mağlubiyet ve 2 galibiyet aldı.
Wien ise ligde son hafta LASK ile 2-2 berabere kaldı.Son oynadığı 5 maçta ise 4 mağlubiyet ve 1 beraberlik aldı.

Bilinmesi gerekenler

Rijka 2 maçtır galip gelemiyor.
Wien 5 maçtır kazanamıyor.

Tahminim:İY 1.5 ALT @ 1.35 BONUS:MS 1 @ 1.30

 

Lazio Nice İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi 4.hafta maçlarında Lazio evinde Nice ile karşılaşacak.
İki ekip geçtiğimiz hafta oynadıkları maçtan Lazio 3-1 galip geldi.
Lazio ligde son hafta Benevento'yu 5-1 gibi net bir skorla mağlup etti.Son oynadığı 8 maçta 8 galibiyet aldı.İnanılmaz bir seri devam ediyor.
Nice ise ligde son hafta PSG'ye 3-0 gibi ağır bir skorla mağlup oldu.Son oynadığı 5 maçta 5 mağlubiyet aldı.

Bilinmesi gerekenler

Lazio tam 8 maçtır galibiyet alıyor.
Nice ise tam 5 maçtır mağlubiyet alıyor.

Tahminim:2.5 ÜST @ 1.40

 

Apollon Limassol Atalanta İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi 4.hafta maçlarında Apollon evinde Atalanta ile karşılaşacak.
Geçtiğimiz hafta iki ekibin aralarında oynanan maçla Atalanta rakibini 3-1 mağlup etti.7 puanla liderlik koltuğunda oturuyorken Apollon 5 puanla 3.sırada yer alıyor.
Apollon ligde son hafta Doxa'yı 4-2 mağlup etti.Son oynadığı 5 maçta ise 3 galibiyet 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.
Atalanta ise ligde son hafta Udinese'ye 2-1 mağlup oldu.Son oynadığı 5 maçta ise 3 galibiyet ve 2 mağlubiyet aldı.

Bilinmesi gerekenler

Apollon son 2 maçtır galibiyet alıyor.
Atalanta ise 3 haftalık galibiyet serisini Udinese ile bozdu.

Tahminim:2.5 ÜST @ 1.55

 

Vitesse Zulte Waregem İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi 4.hafta maçlarında Vitesse evinde Zulte ile karşılaşacak.
Vitesse ve Zulte kendi aralarında oynadıkları maçla grupta ki ilk 1 er puanlarını kazanmış oldular.
Vitesse ligde son hafta PSV'ye 4-2 gibi ağır bir skorla mağlup oldu.Son oynadığı 5 maçta ise 3 beraberlik 1 galibiyet ve 1 beraberlik aldı.
Zulte ise ligde son hafta Mechelen'i 2-1 mağlup etti.Son oynadığı 5 maçta ise 3 mağlubiyet 1 galibiyet ve 1 beraberlik aldı.

Bilinmesi gerekenler

Vitesse 4 haftalık yenilmezlik serisini PSV ile bozdu.
Zulte ise 6 haftalık galibiyet hasretini Mechelen ile bitirdi.

Tahminim:KG VAR @ 1.40

 

AEK Atina Milan İddaa Tahmini Yorumu 2 Kasım 2017

UEFA Avrupa Ligi 4.hafta maçlarında Atina evinde Milan ile karşılaşacak.
Atina 3.hafta sonunda 5 puanla 2.sırada yer alıyorken Milan 7 puanla liderlik koltuğunda oturuyor.
Atina ligde son hafta Panionios'u 1-0 mağlup etti.Son oynadığı 5 maçta ise 2 galibiyet 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.
Milan ise ligde son hafta Juventus'a 2-0 gibi ağır bir skorla evinde mağlup oldu.Son oynadığı 5 maçta ise 2 beraberlik 2 mağlubiyet ve 1 galibiyet aldı.
İki ekip geçtiğimiz hafta karşılaştı ve 0-0 berabere kaldılar.

Bilinmesi gerekenler

Atina son 2 maçta galibiyet aldı.
Atina son oynadığı 5 maçın 4 ünü 2.5 ALT bitirdi.
Milan son oynadığı 5 maçın 3 ünü 2.5 ALT bitirdi.

Tahminim:2.5 ALT @ 1.50

DAHA YÜKSEK ORANLAR İLE OYNAMAK İÇİN TIKLA

Editör: Cem

2 Kasım Perşembe UEFA Avrupa Ligi İddaa Tahminleri

2 Kasım Perşembe UEFA Avrupa Ligi İddaa Tahminleri

Maç İstatistikleri

  • FK Vardar Skopje, son 10 maçının 8 tanesinde kaybetti (UEFA Europa League) FK Vardar Skopje / Zenit St. Petersburg
  • AEK Athens, son 3 maçında berabere kaldı (UEFA Europa League) Rijeka / AEK Athens
  • Vitesse, son 7 maçının 6 tanesinde kaybetti (UEFA Europa League) Vitesse / Lazio
  • Lazio, son 4 maçında kazandı (UEFA Europa League) Vitesse / Lazio
  •   Daha fazlasını göster

last-minute-iconİlginizi çekecek diğer konular

Mönchengladbach Bayern Münich İddaa Tahmini Yorumu 25 K..

Mönchengladbach Bayern Münich İddaa Tahmini Yorumu 25 Kasım 2017

Mönchengladbach Bayern Münich İddaa Tahmini Yorumu 25 Kasım 2017 Almanya Bundesliga'da Mönchengladbach ile B..

arama ikonuİNCELE

Leipzig Werder Bremen İddaa Tahmini Yorumu 25 Kasım 201..

Leipzig Werder Bremen İddaa Tahmini Yorumu 25 Kasım 2017

Leipzig Werder Bremen İddaa Tahmini Yorumu 25 Kasım 2017 Almanya Bundesliga'da Leipzig ile Werder Bremen karşı karşıya geli..

arama ikonuİNCELE

Dortmund Schalke İddaa Tahmini Yorumu 25 Kasım 2017

Dortmund Schalke İddaa Tahmini Yorumu 25 Kasım 2017

Dortmund Schalke İddaa Tahmini Yorumu 25 Kasım 2017 Almanya Bundesliga'da Dortmund ile Schalke karşı karşıya geliyor.Karşıl..

arama ikonuİNCELE

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?